Gwiazdy bożonarodzeniowe LED – 5 modeli, które chcesz mieć

Gwiazdy bożonarodzeniowe LED – 5 modeli, które chcesz mieć

Nad progiem jemioła, pod obrusem sianko. Na stole świecznik i wigilijne smakołyki. W tle pięknie ubrana, mieniąca się choinka, a pod nią kolorowe paczki z prezentami. Co jeszcze mogłoby dodać uroku do takiego świątecznego obrazka? Pokoje proponujemy przystroić w przepiękne bożonarodzeniowe gwiazdy ledowe, w nawiązaniu do jednej z wigilijnych tradycji – wyczekiwania pierwszej gwiazdki przed rozpoczęciem wigilijnej wieczerzy.

Świąteczna gwiazda bożonarodzeniowa – TOP 5

  1. Wisząca gwiazda z papieru Markslojd SKILLINGE

Ręcznie robione, papierowe ozdoby świąteczne, w tym świąteczne gwiazdki bożonarodzeniowe, były i są niesamowicie popularne. Dla osób, które nie pamiętają jak zrobić gwiazdy z papieru bądź w świątecznej krzątaninie zwyczajnie nie mają czasu by wykonać je samodzielnie proponujemy rozważyć zakup prześlicznej, różowej, gwiazdki z papieru od producenta Markslojd, która delikatnie rozświetli wybrane przez nas pomieszczenie.

  • Niebieska, papierowa gwiazdka betlejemska Markslojd VELOURS

W święta Bożego Narodzenia dominującymi kolorami są oczywiście: czerwień, biel, brąz i zieleń. O wiele mniej standardową barwą będzie kolor niebieski i wszystkie ozdoby świąteczne w tymże odcieniu, np. duże ledowe gwiazdy na święta.

  • Markslojd złota wisząca gwiazda na Boże Narodzenie

Wykonana z tworzywa sztucznego i papieru złota gwiazdka świąteczna za sprawą swojego koloru najbardziej przypomina biblijną Gwiazdę Betlejemską, która doprowadziła Tech Króli do miejsca narodzin Jezusa Chrystusa. Produkt ma do tego ciekawe wzory na ramionach gwiazdy.

  • Drewniana gwiazda ledowa Markslojd HADAR

Równie popularne co ozdoby papierowe, są także te wykonane z naturalnego tworzywa jakim jest drewno. Omawiany model, to brązowa gwiazda bożonarodzeniowa na baterię z wbudowanym timerem, którą można ustawić np. na komodzie.

  • Stojąca gwiazda LED na święta Markslojd VIKHEM

Metalowy model VIKHEM posiada dwie przymocowane do stojaka srebrne gwiazdy bożonarodzeniowe. Jest nowoczesny, zasilany na baterie oraz posiada wbudowany timer. Produkt może pięknie prezentować się na stoliczku lub na parapecie.